Strony www

Jubiler – Roman Kaźmierczak

Witamy na stronie internetowej Firmy Jubiler Roman Kaźmierczak. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy producentami obrączek, pierścionków, biżuterii złotej, srebrnej oraz z platyny.

Hospicjum św. Kamila

Stowarzyszenie Hospicjum Świętego Kamila powstało w 1993 roku. Początkowo za parawanem tej nazwy kryło się kilkoro zapaleńców, którzy zdecydowali się na utworzenie placówki obejmującej pomocą osoby chore na choroby nowotworowe.

Cukiernia Marina

Południowa Ciastkarnia Marina. Cukiernia Marina zaprasza klientów tych stałych i wiernych, jak i tych, którzy odwiedzili nas po raz pierwszy. Od 2000 roku jesteśmy na rynku cukierniczym jedną z nielicznych firm, która postawiła nie tylko na wspaniały smak, ale również na zdrowie naszych klientów.

Norwida

Na rynku Jubilerskim działamy od ponad 20 lat, posiadamy duże doświadczenie i zaawansowany park maszyn, który pozwala nam zaoferować wysoko specjalistyczne usługi w zakresie łączenia i obróbki metali: Platyna, Tytan, Złoto, Srebro, Stal, Mosiądze, Stopy dentystyczne oraz metale, z których wykonane są antyki.