Regulamin promocji „Domena i serwer za darmo”

Regulamin promocji „Domena i serwer za darmo”

 1. Regulamin niniejszej promocji stanowi integralną część Regulaminu świadczenia usług przez Webdawid.
 2. Akcja promocyjna „Domena i serwer za darmo” trwa od 20.06.2018 do 31.12.2018 r.
 3. Każdy kto w czasie trwania promocji podpisze umowę na wykonanie strony www ma prawo otrzymać za darmo na okres dwóch lat:
  • dowolną domenę z naszej oferty,
  • serwer wirtualny w pakiecie „Standard” posiadający pełną funkcjonalność.
 4. Po podpisaniu umowy na wykonanie strony www, Zamawiający wypełnia przesłany e-mailem formularz zamówienia na wybraną przez siebie domenę oraz serwer wirtualny w pakiecie „Standard” (z dopiskiem w polu „Uwagi”: promocja „Domena i serwer za darmo” – dzięki czemu usługi te w pierwszym i drugim  roku są bezpłatne).
 5. Po przesłaniu zamówienia następuje rejestracja domeny i uruchamiany jest serwer wirtualny w pakiecie „Standard” aby możliwe było rozpoczęcie prac nad serwisem www.
 6. Po opłaceniu faktury za wykonanie strony www Webdawid przekaże dane dostępowe do serwera wirtualnego w pakiecie „Standard”.
 7. Opłata za odnowienie rejestracji domeny oraz abonamentu serwera wirtualnego w kolejnych latach odbywa się zgodnie z cennikiem usług zamieszczonym na stronie firmy hostingowej.
 8. Warunkiem otrzymania za darmo domeny oraz serwera wirtualnego jest opłacenie wykonania zamówionej strony www po zakończeniu prac.
 9. W przypadku gdy za porozumieniem stron umowa na wykonanie serwisu internetowego nie zostanie zrealizowana wówczas Zamawiający opłaci koszty rejestracji domeny oraz serwera wirtualnego zgodnie z cennikiem tych usług.